Jesteś tu: Start / Artykuły / Zapowiedzi /

Kraków: Spotkanie wokół książki: „Czas: anarchia, tryb: rewolucja (wspomnienia warszawskiego anarchisty 1989-1991)” + wystawa FUCK'89

• Data wydarzenia: 14 grudnia 2014 r.
  • Godziny: 18:00
  • Miejsce: Massolit Books & Cafe, ul Felicjanek 4
  • Organizator: FA Kraków

Federacja Anarchistyczna sekcja Kraków zaprasza na spotkanie autorskie z Tymoteuszem Onyszkiewiczem wokół książki "Czas: anarchia, tryb: rewolucja (wspomnienia warszawskiego anarchisty 1989-1991)" oraz towarzyszącą jej wystawę FUCK'89.

Spotkanie odbędzie się 14 stycznia (środa) 2015 roku w Massolit Books & Cafe, ul Felicjanek 4, o 18.00.

O książce:

O wystawie:
FUCK '89 to anarchistyczna wystawa zdjęć, plakatów, ulotek i zinów z lat 1988-1994.
Celem FUCK '89 jest zgromadzenie rozproszonych szczątków warszawskiego ruchu anarchistycznego, by je rytualnie zniszczyć i pogrzebać, dając w ten sposób miejsce na odrodzenie się idei wolnościowych w nowych formach działania, nieskrępowanych mitem kontrkultury czasów transformacji.

Wydarzenie organizowane jest w ramach cyklu KSIĄŻKĄ W MUR!