Jesteś tu: Start / Artykuły / Zapowiedzi /

Kraków: Zamiast chodzić na wybory – powróć z krainy czarów

• Data wydarzenia: 10 czerwca 2015 r.
  • Godziny:
  • Miejsce:
  • Organizator:

Przestań liczyć na polityków. Zacznij korzystać z wolności. Zobacz, co można z nią robić i jak ją poszerzać. Małymi i dużymi działaniami.
Uzależniony od hazardu żyje w iluzji: wierzy, że następnym razem pójdzie mu lepiej. Zapraszamy tych, którzy pozbyli się iluzji, ale nie wiedzą jeszcze, jak robić politykę bez polityków.

Opowiemy o alternatywnych sposobach radzenia sobie z codziennymi sprawami i odzyskiwaniu własnej i wspólnej wolności:
– Kooperatywach mieszkaniowych
– Squattingu
– Prawdziwej spółdzielczości spożywczej i wytwórczej
– Skutecznej walce w związkach zawodowych
– Przejęciach zakładów pracy
– Akcji bezpośredniej
Porozmawiamy o aktualnych inicjatywach na świecie i o krakowskim „tu i teraz” – naszych wspólnych możliwościach. Zapraszamy do dyskusji i współdziałania.

17 czerwca (środa), godzina 18.00, Cafe Fińska, ul. Józefińska (Kraków)