Szwedzkie targi wydawnictw anarchistycznych

18 czerwca w Sztokholmie po raz drugi odbędą się targi anarchistyczne. W czasie targów swoje publikacje zaprezentują wydawnictwa ze Szwecji oraz innych krajów, ponadto odbędą się dyskusje panelowe i warsztaty, będzie działała „ludowa kuchnia”.

Celem spotkania jest rozwój debaty politycznej, wymiana doświadczeń i rozszerzenie współpracy pomiędzy aktywnie działającymi grupami. Równocześnie organizatorom zależy na zmianie uproszczonego wizerunku anarchizmu i anarchistów. Wydarzenie jest w szczególności nastawione na osoby, grupy czy organizacje z regionu Morza Bałtyckiego i organizowane z zamiarem rozwijania kontaktów, wymiany idei jak też budowy wspólnej sieci współpracy.

Więcej informacji na: http://www.anarchistbookfairsweden.se/?lang=en