Kraków: ciąg dalszy sprawy nękania lokatorów kamienicy przy ul. Benedykta 9

Prokuratora wstrzelą śledztwo w sprawie tzw. "właścicielki" - Agnieszki Leszczyńskiej, która zaatakowała gazem łzawiącym jedna z lokatorek kamienicy.

Jednak mimo to terroryzowanie lokatorów nie ma końca. Innej z lokatorek zamieszkałych na ostatnim piętrze budynku, uszkodzono dach w skutek czego mieszkanie nie chroni ją przed deszczem.

W godzinach wieczornych 10 czerwca, 60-letnia lokatorka została dotkliwie pobita przed swoim domem przez nieznanych sprawców. Została uderzona w głowę. W skutek pobicia ma liczne krwiaki i sińce na całym ciele. Trwają poszukiwania sprawców.