Kraków: Kamieniczniczka Agnieszka Leszczyńska zaatakowała gazem niepełnosprawną lokatorkę

Problemy lokatorów kamienicy przy ul. Św. Benedykta 9 w Krakowie nie maja końca. Dziś tzw. "nowa właścicielka" – Agnieszka Leszczyńska - zaatakowała gazem łzawiącym mieszkankę pechowej kamienicy. Starsza niepełnosprawna kobieta do tej chwili nie odzyskała wzroku.

Na miejsce przybyła policja. Agresywna kobieta – Agnieszka Leszczyńska - chciała odjechać z miejsca przestępstwa, jednak została zatrzymana przez policje i przewieziona na komisariat.