Zaloguj

Federacja Anarchistyczna

A+ R A-

Atak Anonymus na stronę neofaszystów

Redakcja
 W trakcie ubiegłotygodniowego protestu przeciwko ACTA jaki miał miejsce przed stadionem narodowym w Warszawie, grupa neofaszystów (określająca się jako Autonomiczni Nacjonaliści) zaatakowała obecnych na proteście anarchistów, odbierając im jeden z transparentów. W odpowiedzi na ten atak jedna ze stron neofaszystowskich autonom.pl stała się celem dla hakerów z grupy Anonymus. Hakerzy umieścili na stronie krótki manifest wyjaśniający powód ich ataku:

"Witajcie faszystowskie kurwy.

Waszej strony już nie ma.

Szanujemy i kochamy wolność słowa, nienawidzimy jej wrogów. Rozśmieszyliście nas udając że was ona obchodzi więc tolerowaliśmy was na protestach przeciwko ACTA. W większości wypadków po raz pierwszy w życiu robiliście coś przydatnego społeczeństwu, cieszyło nas to.

W zeszłą niedzielę postanowiliście jednak ze swoimi kibolskimi przydupasami zaatakować słabszą od siebie grupę anarchistów i ukraść ich transparent. W dodatku zasłaniając się szmatą z napisem "razem przeciwko systemowi". Obserwujemy was od dawna, nie zaskakuje nas że to co mówicie nie ma nic wspólnego z tym co robicie.

Walczymy o wolność kopiowania, ale gardzimy takimi jak wy złodziejskimi śmieciami. Walczymy o wolność słowa ale nie dla tych którzy stoją przeciwko niej. Walczymy z systemem ale nie po to żeby zastąpić go innym, jeszcze gorszym.
Tak więc, w ramach nauczki skasowaliśmy wam stronę. Chcecie uciszyć innych to najpierw zrozumcie jak łatwo było by uciszyć was gdyby nam na tym zależało.

Jeszcze raz nas wkurwicie takimi akcjami a skasujemy każdą choćby luźno powiązaną z wami stronę.

Jesteśmy Anonim. Nie wybaczamy. Nie zapominamy. Spodziewajcie się nas.

http://youtu.be/asp-Cmqd0Bs?t=9m30s
http://cia.media.pl/warszawa_pikieta_przeciw_acta_pod_stadionem_narodowym"