Zestaw ACK- kubek z dobrą lekturą

Solidarnościowy zestaw na Anarchistyczny Czarny Krzyż - organizacje pomocy więźnią oraz osobą represjonowanym za działalność społeczno/polityczną.
Więcej na www.ack.most.org.pl
Na zestaw składa się:
- kubek z nadrukiem loga ACK oraz hasłem : Solidarność to zbrodnia, której popełniania nigdy się nie wyrzekniemy!
- badzik / przypinka z logiem ACK
- broszura Mike Ryana " Izolatka: polityczne pranie mózgu. Amarykański model pacyfikacji ruchów protestu.
28 str A-5
- książka Igora Oliniewicza "Jadę do Magadanu. Wspomnienia anarchisty, więźnia białoruskiej dyktatury" wydana przez Bractwo Trojka, 155 stron A-5.
Więcej o książce: http://www.bractwotrojka.pl/index.php?page=shop.product_details&;flypage=flypage.tpl&product_id=4123&category_id=7&option=com_virtuemart&Itemid=135
Wesprzyj aktywność Anarchistycznego Czarnego Krzyża!