Jesteś tu: Start / Artykuły / Działania FA /

Anarchizm - plakaty, naklejki, ulotki

Zapraszamy na naszą nową stronę www.akcja.type.pl

Znajdziecie na niej zarówno starsze jak i te nowsze pliki z plakatami i vlepkami, które sami możecie wykorzystać by przekaz anarchistyczny był bardziej obecny w waszych miejscowościach. Na stronie znajdziecie też proradniki, ulotki i inne publikacje gotowe do wydruku i kolportażu pośród waszych znajomych i w miejscach gdzie bywacie.

Zostańcie wraz z nami anarchistycznymi ulicznikami, partyzantkami burzącymi zgniły porządek.
Zapraszamy do tego by te z motywów, które wam będą odpowiadały przystosować pod bierzące potrzeby i do lokalnej specyfiki. Drukujcie ile wlezie i umieszczajcie gdzie tylko, a nawet dalej, sięga wasza wyobraźnia.
W ten sposób stajecie się częścią ruchu anarchistycznego, ruchu o wspaniałej historii, nadal stawiającego opór wszelkiej władzy i niesprawiedliwości, i który ma jeszcze przed sobą wielką rolę do odegrania.

Przesyłajcie do nas fotografie i relacje z waszych akcji, wasze pomysły i projekty
To każdy z nas, my wszyscy – ja i ty – możemy się do tego przyczynić m.in. w ten właśnie sposób.
Nie czekajcie biernie na sygnał do tak potrzebnych przemian społecznych we wszelkich dziedzinach życia, zróbcie to sami, a jeszcze lepiej ze swymi znajomymi.
Bierzcie los we własne ręce.

Możecie na nas liczyć, ale nie liczcie na to, że cokolwiek zrobią za was politycy, kościół, bogacze czy skompromitowany od zeszłego wieku liberalizm i nacjonalizm, lewica czy prawica.
By żyło się nam wszystkim lepiej i godniej, w wolności bez panów i służących, samoorganizując życie społeczne, oni wszyscy muszą odejść.
Czas na Anarchię, matkę porządku.