Jesteś tu: Start / Artykuły / Działania FA /

V obóz Federacji Anarchistycznej 14-21 VIII 2011, Beskidy, Maków Podhalański

V obóz Federacji Anarchistycznej
14-21 VIII 2011, Beskidy, Maków Podhalański

Z przyjemnością zapraszamy Was - uczestniczki i uczestników oraz sympatyków i sympatyczki Federacji Anarchistycznej, osoby stawiające pierwsze kroki w działalności anarchistycznej jak i kombatantów walk z kolejnymi systemami, na piąty oficjalny obóz Federacji Anarchistycznej.

Chcemy by obóz stanowił miejsce wymiany doświadczeń, rozwoju aktywności i integracji. Podczas obozu planujemy szereg wykładów i dyskusji. Będzie też można spotkać się z redakcją Innego Świata i zaopatrzyć w prasę anarchistyczną.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt NIE PÓŹNIEJ NIŻ DO 10 SIERPNIA! Po tym terminie kontakt telefoniczny i meilowy będzie bardzo utrudniony.

W związku z koniecznością przygotowania zaplecza obozu, prosimy o kontakt osoby, które przed 14 sierpnia są chętne do pomocy. W tej sprawie kontakt z Yeti.

Koszty obozowe to 20 zł wpisowego, oraz 20 zł za jeden gorący
posiłek dziennie (siedem obiadów). Wpłaty na miejscu.

kontakt w sprawie przyjazdu:
Yeti 880 557 334 (dzwonić po godzinie 16.00)

5 lat Obozu i 18 lat Innego Świata
czyli oficjalne rozpoczęcie Obozu Federacji Anarchistycznej
14-21 VIII 2011

14 VIII

"Pierwsza pięciolatka - wnioski i plany" – Andrzej Jędrek Kliś (Fa Częstochowa)

"Skąd i dlaczego Inny Świat" - Janusz Krawat Krawczyk (Mielec)

"Polskie pisma anarchistyczne do 1939 roku" - Wojtek Goslar (Kraków)

"Czy potrzebujemy nadal prasy trzeciego obiegu?" - Lech Lele Przychodzki (Świdnik - Lublin)

15 VIII

"Związek Związków zawodowych – miedzy legalizmem a anarchizmem?"  - Tomasz Romanowicz (FA Łódź)